Leave Your Message
010203

produkteveRastet

64 eaad6vvk

RRETH KOMPANISË TONË

Hebei Guoning Heavy Industry Manufacturing Co., Ltd., e vendosur në qytetin Shijiazhuang, Provinca Hebei, e specializuar në prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin dhe shitjen e pajisjeve të humbura të derdhjes së shkumës. Ne u ofrojmë klientëve një grup të plotë pajisjesh të humbura për hedhjen e shkumës, planifikimin e projektimit të linjës së prodhimit të humbur të shkumës dhe trajnimin e procesit. Ne i përmbahemi parimit të "marrjes së kërkesave të procesit të derdhjes si udhërrëfyes dhe sigurimit të procesit me zgjidhje ekskluzive të projektimit"!

Lexo më shumë
2010
themeluar
126
Punonjësit
7000
m 2
Vendet e prodhimit
160
milionë Shitje 2022
40
+
shtetet

PRODUKTET E PARAQITUR

Shiko te gjitha

Na kontaktoni, merrni produkte cilësore dhe shërbim të vëmendshëm.

PSE NA ZGJODHET NE?

rasti i suksesshëm6aq

humbja e rasteve të suksesshme

Rastet e suksesshme të linjave të prodhimit të shkumës së humbur në 600 shkritore të përmasave të mesme dhe të mëdha

01
avantazh-img (1)kërkesë

Ekipi profesional

Të ketë një ekip profesional të trajnimit teknik në vend

01
avantazh-img (2)4sf

R&D dhe bashkëpunim

Të kesh një ekip të mirë-krijuar R&D dhe të bashkëpunosh me talente teknike nga shumë universitete të njohura

01
avantazh-img (3)z4p

Përvojë e pasur pune

Përvojë e akumuluar në prodhimin masiv të mijëra proceseve të humbura të derdhjes së shkumës.

01

KUALIFIKIMI NDER

PARTNER KOOPERATIV

Klientët bashkëpunues të kompanisë janë të përhapur në të gjithë botën, përveç bashkëpunimit afatgjatë me afro 500 ndërmarrje të njohura vendase.

zhongmei2n0e
anganglqa
partner-icon3gh6
partner-icon40pp
partner-icon5ghe
partneri-ikona6g33
partner-icon7swna
partner-icon8y6s
partner-icon9ilp
partner-icon14 (2)pky
partneri-ikona11lm9
partner-icon13vdx